Szczecin, Gumieńce, ul. gen. Stanisława Maczka

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
435 000 PLN
Powierzchnia
64 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1

Oferta 3-pokojowego mieszkania położonego w niskim 3-piętrowym budynku z 2004 roku na Gumieńcach. W skład lokalu o pow. 64m2 wchodzi: salon z otwartą kuchnią i wyjściem na balkon, dwa pokoje, przestronny przedpokój, garderoba oraz łazienka z wanną i WC. Czynsz przy 4 osobach wynosi 400 zł, ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Wyposażenie mieszkania do uzgodnienia. Okna PCV, salon z kuchnią od strony północno-zachodniej, sypialnie od strony południowo-wschodniej. W tej chwili trwają prace nad elewacja, remontem balkonów i klatek schodowych. Miejsca parkingowe przy budynku. Do ceny trzeba doliczyć garaż w podziemiu w kwocie 40 tys. Polecam i zapraszam na osobistą weryfikacje.

  • Liczba balkonów: 1
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Liczba miejsc parkingowych podziemnych: 1
  • Cena za parking podziemny (miejsce): 40 000 PLN
Sandra Dołżańska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gwarant SC dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gwarant SC z siedzibą przy Chodkiewicza 1, 70-344 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gwarant.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu