Szczecin, Książąt Pomorskich, ul. Księcia Warcisława I

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
389 000 PLN
Powierzchnia
61,22 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
0

Apartamentowiec przy Starej Cegielni. Piękne mieszkanie w nowym budownictwie z 2009 r. z windą cichobieżną i miejscami postojowymi w podziemiu. Budynek postawiony według nowej technologi przez wiodącego dewelopera SGI.
Mieszkanie ciepłe z dużymi oknami , doskonale doświetlone , jasne i ciepłe. Zamontowane żaluzje zewnętrzne. Salon z balkonem oraz otwartą kuchnią (22,16 m2 )i meblami w zabudowie (istnieje możliwość postawienia ścianki i zamknięcia kuchni ). Dwie samodzielne sypialnie 14,14 m2 oraz 9,51 m2). W mieszkaniu kilka szaf w zabudowie , jedna przy wejściu w przedpokoju oraz w każdej sypialni. Duża jasna łazienka w terakocie i glazurze z kabiną prysznicową. Okna pozwalają na ekspozycję reklamy do prowadzenia działalności gospodarczej. Niski czynsz ok 300 zł dla 3 osób. Odrębna umowa z SEC na podgrzanie wody i ogrzewanie ( ok. 50 zł latem , zimą ok. 250 zł ) W budynku brak barier architektonicznych. W sąsiedztwie CH Stara Cegielnia z licznymi sklepami i punktami usługowymi. Budynek w oddali od głównej ulicy zapewnia ciszę i komfort.
Miejsca postojowe na dużym ogólnie dostępnym parkingu. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w bryle budynku. Osiedle strzeżone. Komunikacja autobusowa w pobliżu. Oferta godna polecenia szczególnie ze względu na nowoczesną technologię oraz cenę. Doskonała lokalizacja Pogranicze książąt Pomorskich i bliskiego Warszewa.

  • Liczba balkonów: 1
  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Szpital, Przedszkole, Plac zabaw, Szkoła, Centrum handlowe, Bank, Sklep, Apteka, Kościół, Zabudowa niska
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus
Ewa Makler

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gwarant SC dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gwarant SC z siedzibą przy Chodkiewicza 1, 70-344 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gwarant.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu