Szczecin, Śródmieście

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
349 000 PLN
Powierzchnia
55,50 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
4

Super oferta. Bardzo atrakcyjnie położone 3-pokojowe mieszkanie. Blisko do Galaxy (5min.) i jeszcze bliżej do parku Żeromskiego. Słoneczny salon w kształcie zbliżonym do kwadratu, za oknami przestrzeń i zieleń. Sypialnie z wystawą okienną na dwie strony budynku. Kuchnia tradycyjna z dużym oknem. Łazienka z kabiną prysznicową połączona z WC. Podłogi wykończone płytkami PCV, ściany częściowo malowane i tapetowane. Łazienka WC i kuchnia w kaflach. Mieszkanie bardzo czyste i zadbane. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, opomiarowane. Budynek ocieplony, okna PCV. Drzwi zewnętrzne podwójne. Czysta i zadbana klatka. Oferta idealna dla osób prowadzących aktywny tryb życia i jednocześnie ceniących ciszę i spokój po dniu pracy.
Zapraszam na prezentację.

  • Liczba balkonów: 1
  • Piwnica: Tak
Tomasz Nosal

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gwarant SC dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gwarant SC z siedzibą przy Chodkiewicza 1, 70-344 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gwarant.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu