Szklarska Poręba

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
239 000 PLN
Powierzchnia
48 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1

Oferta dotyczy Piechowic - 9km od Szklarskiej Poręby!
To wielka przyjemność zaprezentować Państwu zupełnie nową, wyjątkową ofertę. Mamy na sprzedaż dwu-pokojowy apartament usytuowany w nowobudowanym budynku w świetnej lokalizacji. Apartament zaprojektowano tak by zapewnić pełny komfort użytkowania z jednoczesnym maksymalnym wykorzystaniem dostępnej powierzchni. Lokal usytuowany na piętrze o metrażu 48m2 posiada przestronnych balkon. Apartament składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, dodatkowej sypialni, łazienki z wc i powierzchni przedpokoju. Realizowana inwestycja znajduje się na działce o powierzchni 1700m2 co zapewnia niezbędną przestrzeń. W cenie apartamentu dostajemy miejsce parkingowe przynależne do lokalu. Planowana realizacja inwestycji ostatni kwartał 2021 roku.
Na lipiec 2020 mamy zrealizowany cały etap projektowy z wszystkimi potrzebnymi pozwoleniami, wylana została płyta fundamentowa, postawiono ściany i wylano strop.


Lokalizacja: Piechowice ul. Piastów - do Szklarskiej Poręby 9 km, Jakuszyce 17 km, do Karpacza 19 km, do Jeleniej Góry 10 km.
Ze względu na cenę, świetną lokalizację oraz niezwykle udany projekt, ofertę uznajemy za wyjątkową.
Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą.

  • Liczba balkonów: 1
  • Liczba miejsc parkingowych naziemnych: 1
  • Cena za parking naziemny (miejsce): 1 PLN
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Adam Hoffmann

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gwarant SC dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gwarant SC z siedzibą przy Chodkiewicza 1, 70-344 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gwarant.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu