Szczecin, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
309 000 PLN
Powierzchnia
37 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
2

Polecamy doskonale położone mieszkanie na sprzedaż w bloku z miejskimi mediami : ciepłą woda i miejskim ogrzewaniem. Budynek położony w okolicy pętli tramwajowej na ul. Potulickiej. Okna wychodzą na cichą stronę budynku od podwórza z widokiem na zieleń a w oddali rzekę.
Korytarz duży w terakocie z bardzo dużą szafą garderobianą oraz miejscem na stolik. Salon z dużymi oknami i wyjściem na balkon . Kuchnia oddzielona od pokoju szyba. Wyposażenie widoczne na zdjęciach. Spółdzielnia przewiduje rezygnacje z przyłącza gazowego na rzecz elektrycznego. Łazienka duża z wanna , toaletą oraz miejscem na pralkę. Powierzchnia mieszkania pozwala na zmianę układu mieszkania przez postawienia ścianki i wyodrębnienie drugiego pokoju bądź sypialni. Obecnie jest wynajmowana i istnieje możliwość przejęcia najemcy . Wydanie za ok 1 miesiąc .

  • Liczba balkonów: 1
  • Winda: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus, Tramwaj, Kolej, PKS
  • Widok na: Podwórko, Park/skwer
Ewa Paczkowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gwarant SC dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gwarant SC z siedzibą przy Chodkiewicza 1, 70-344 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gwarant.tet.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu