Szczecin, Niebuszewo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
315 000 PLN
Powierzchnia
32,20 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
8

Kawalerka w ocieplonym budynku z nowa windą. Dwa pokoje. Doskonała dla pary, rodziny z dzieckiem. Salon z wyjściem na duży balkon ( obecnie trwają prace modernizacyjne balkonów ). W pokojach na podłodze parkiet ściany gładzone i malowane. Kuchnia z meblami. Łazienka duża w jasnej terakocie z wanną , umywalką i toaletą. W przedpokoju miejsce na mała szafę. Układ mieszkania bardzo funkcjonalny. Okna wychodzą na stronę zachodów słońca. Czynsz dla 2 osób ok 480 zł z zaliczkami na ogrzewanie i ciepła wodę , gaz w rachunku w ryczałcie. Do mieszkania przynależy piwnica. Na osiedlu liczne sklepy i punkty usługowe. Na ulicy Wilczej duży węzeł komunikacyjny. Szybkie wydanie. Dostępne dla cudzoziemców.
Zapraszamy na prezentacje.

  • Liczba balkonów: 1
  • Typ balkonów: Loggia
  • Winda: Tak
  • Garaż/Miejsca parkingowe: Tak
  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Szkoła, Bank, Restauracja, Zabudowa niska, Żłobek, Sklep, Plac zabaw, Kościół, Park, Przedszkole, Bazarek, Jezioro, Apteka, Centrum handlowe
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Panorama miasta, Park/skwer, Podwórko, Inne budynki
  • Kierunek okien w pokojach: Południowy zachód
Ewa Paczkowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gwarant SC dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gwarant SC z siedzibą przy Chodkiewicza 1, 70-344 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gwarant.tet.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu