Szczecin, Śródmieście-Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
209 000 PLN
Powierzchnia
29 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
2

Kawalerka w bardzo atrakcyjnej lokalizacji o dobrym metrażu (ok. 30m2). Salon bardzo ustawny - w kształcie zbliżonym do kwadratu. Kuchnia tradycyjna oddzielona lekką szklaną ścianką. Istnieje możliwość połączenia obu pomieszczeń co znacznie wpłynie na poczucie przestrzeni. Łazienka dość duża. Ogromną zaletę jest przedpokój z miejscem na dużą szafę typu Komandor. Niewątpliwy atut to fakt że mieszkanie jest do własnej aranżacji- nie trzeba płacić za wykończenie w nieswoim guście. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, niski czynsz. Budynek ocieplony, okna PCV. Wystawa okienna - wschodnia. Oferta idealna dla osób prowadzących aktywny tryb życia lub na inwestycję pod wynajem.
Zapraszam na prezentację.

  • Winda: Tak
Tomasz Nosal

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gwarant SC dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gwarant SC z siedzibą przy Chodkiewicza 1, 70-344 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gwarant.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu