Police, ul. Jodłowa

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
379 000 PLN
Powierzchnia
250 m2
Liczba pokoi
4

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetną ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w Policach przy ulicy Jodłowej. Sprzedawana nieruchomość to lokal stanowiący większą część dużego bliźniaka. Obiekt do niedawna wykorzystywany jako sala wykładowa z całą niezbędną infrastrukturą: toalety, szatnia, dodatkowe pomieszczenia techniczne i biurowe, wygodny hol. Wnętrze zaaranżowano z godnie z przeznaczeniem. Całość ogrzewana piecem gazowym. Obiekt czysty i zadbany. Przed wejściem i na zapleczu budynku teren zielony - całość ogrodzona. Przed posesją miejsca parkingowe. Piękna lokalizacja - przy zadbanym parku. Miejsce idealne na mieszkanie ale również na siedzibę firmy czy nieuciążliwe usługi.
Serdecznie polecamy!!!

  • Ogród: Tak
  • Teren ogrodzony: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Typ ulicy/drogi: Cicha
Adam Hoffmann

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gwarant SC dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gwarant SC z siedzibą przy Chodkiewicza 1, 70-344 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gwarant.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu