Szczecin, os. Słoneczne

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 000 PLN
Powierzchnia
50 m2
Liczba pokoi
3

Lokal położony na os. Słonecznego przy ul. Lnianej. Na wynajem PARTER jednorodzinnego domku z dużym parkingiem przed budynkiem - do wyłącznego korzystania, wraz z garażem. Całkowita powierzchnia lokalu 50m2 na którą składają się: dwa pomieszczenia biurowe, hol, pomieszczenie magazynowe oraz zaplecze socjalne z wc. Podłogi w całym lokalu wykończone wykładziną pcv, ściany malowane. Okna PCV. Przeznaczenie na działalność handlowo-usługową, magazynową i tp. Bardzo dobra komunikacja. Niewątpliwą zaletą jest brak "czynszu eksploatacyjnego" Dodatkowe koszty: prąd i woda wg licznika. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.
Polecam i zapraszam na prezentację.

Tomasz Nosal

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gwarant SC dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gwarant SC z siedzibą przy Chodkiewicza 1, 70-344 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gwarant.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu