Szczecin, Centrum

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 350 PLN
Powierzchnia
35 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
-1

Lokal na działalność (biurowo/handlową, gabinet kosmetyczny itp.) w samym sercu Szczecina przy ul. Więckowskiego. Bardzo blisko centrum handlowego Kaskada. Wejście z wyremontowanej bramy. Lokal znajduje się w przyziemiu. Wszystko zrobione w dobrym standardzie. Sala główna (obecnie podzielona na dwa gabinety) z sufitem w kształcie łuku, liczne punkty świetlne - halogeny + ledy. Na podłodze panele, na ścianach gładź. Gniazda sieciowe i elektryczne wyprowadzone na 6 stanowisk. Kuchnia z szafkami na wymiar w kaflach. Łazienka z wc i kabiną prysznicową w dobrej jakości kaflach, duże lustro daje poczucie przestrzeni. Bardzo dobra izolacja termiczna powoduje niskie koszty eksploatacji. Stolarka drzwiowa drewniana robiona na zamówienie. Ogrzewanie i ciepła woda-piec gazowy dwu-obiegowy. Lokal posiada alarm i liczne punkty świetlne z fotokomórką. Całość robi bardzo dobre wrażenie. Niewątpliwym atutem jest odnowiona elewacja i klatka schodowa. Koszty: czynsz najmu 1350 zł netto + prąd, woda i gaz (elektroniczne podliczniki prądu i poboru ciepła). Kaucja gwarancyjna przy umowie 1350,00 zł.

Tomasz Nosal

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gwarant SC dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gwarant SC z siedzibą przy Chodkiewicza 1, 70-344 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gwarant.tet.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu