Szczecin, Dąbie, ul. Emilii Gierczak

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 000 PLN
Powierzchnia
130 m2
Piętro
0

Lokal usytuowany w samym sercu Dąbia przy ulicy E. Gierczak. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika. Całkowita powierzchnia 130m2. Parter (65m2) oraz pomieszczenia magazynowe w przyziemiu (65m2). PARTER z dużą witryną, sala główna ok. 30m2, plus dwa pomieszczenia biurowe i pomieszczenie socjalne z wc. PRZYZIEMIE to 5 pomieszczeń magazynowych, jedno socjalne z wc, oraz przeszklona pracownia. Podłogi w całym lokalu wykończone terakotą, ściany częściowo w kaflach. Okna drewniane, witryna i wejście główne PCV. Parter i przyziemie połączone wewnętrznymi schodami. Lokal posiada: dodatkowe drugie wejście, instalacje alarmową, roletę antywłamaniową, podłączoną siłę, podjazd dla niepełnosprawnych. Przeznaczony jest na działalność biurową, handlowo-usługową. Bardzo dobra komunikacja, przed budynkiem miejsca parkingowe, dookoła sklepy i usługi blisko przystanki autobusowe. Duży ruch pieszych. Dodatkowe koszty: czynsz eksploatacyjny ok 1250 zł (obejmuje wodę ogrzewanie śmieci itp) + prąd wg licznika + kaucja 3000 zł. Polecam i zapraszam na prezentację.

  • Witryna: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak
Tomasz Nosal

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gwarant SC dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gwarant SC z siedzibą przy Chodkiewicza 1, 70-344 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gwarant.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu