Szczecin, os. Przyjaźni

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
595 000 PLN
Powierzchnia
283 m2

Lokal użytkowy z idealnie nadający się na restaurację, pizzerie. Obiekt nadaje się także na hurtownie albo sklep. Usytuowany na parterze budynku wielorodzinnego z 2000 roku nieopodal Lidla. Wejście do lokalu bezpośrednio z chodnika. Na powierzchnię użytkową 283m2 składa się parter ( ok 70m2), oraz pomieszczenia w przyziemiu. PARTER: z dużą witryną, dwie duże połączone ze sobą sale po ok. 30m2, plus pomieszczenie socjalne i dwa wc. PRZYZIEMIE: to 6 pomieszczeń w tym: duża sala główna ponad 120m2, wc, oraz oraz w pełni wyposażona kuchnia z windą gastronomiczną. Podłogi w całym lokalu wykończone terakotą, ściany kaflami, częściowo stylową boazerią. Okna PCV, witryna i wejście główne PCV z folią antywłamaniową. Parter i przyziemie połączone wewnętrznymi schodami. Lokal posiada: wodę ciepłą i zimną, ogrzewanie miejski, instalację alarmową, monitoring, dodatkowe drugie wejście do przyziemia, podłączoną siłę, dojazd bezpośrednio do wejścia głównego. Dotychczas wykorzystywany był na pub i do organizowania imprez okolicznościowych. Bardzo dobra komunikacja, przed budynkiem miejsca parkingowe, dookoła sklepy i duże osiedle mieszkaniowe, blisko przystanki autobusowe. Polecam.

Tomasz Nosal

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gwarant SC dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gwarant SC z siedzibą przy Chodkiewicza 1, 70-344 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gwarant.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu