Mierzyn

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
229 000 PLN
Powierzchnia
900 m2

TYLKO U NAS!!!
Na sprzedaż działka której zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gminy Dobra przeznaczenie podstawowe to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami nieuciążliwymi.- łączna wielkości 900m2.
Media - prąd i gaz - w drodze. Działka bezpośrednio graniczą z zabudowanymi działkami. W sąsiedztwie znajdują się zakończone i trwające inwestycje.
Świetna lokalizacja, kształt działki i możliwości inwestycyjne polecają ofertę jako wyjątkową. Możliwość dokupienia przylegających działek.
Polecam.

  • Plan miejscowy: Plan zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Adam Hoffmann

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gwarant SC dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gwarant SC z siedzibą przy Chodkiewicza 1, 70-344 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gwarant.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu