Szczecin, Centrum, ul. Bolesława Śmiałego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
85 000 PLN

Proponujemy działkę o pow 60 m2 zabudowaną budynkiem niemieszkalnym. Obecnie użytkowany jest ten budynek jako zespół garaży dla samochodów osobowych z powierzchnią o pow. 60 m2 poniżej poziomu gruntu. Pierwotnie był własnością przedsiębiorstwa. Działka jest usytuowana w ścisłym Centrum miasta w podwórzu kamienicy z drogą w ustanowionej służebności. Na podwórze wjeżdżamy przez nowa bramę frontową kamienicy. Kamienica po remoncie. W podwórzu są również dwa inne obiekty niemieszkalne. Blisko Placu Szarych Szeregów. Świetna lokalizacja w Centrum. Niskie koszty utrzymania i podatku rocznego od nieruchomości gruntowej ok 500 zł rocznie .

  • Obecna zabudowa działki: Inna
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Ewa Makler

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gwarant SC dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gwarant SC z siedzibą przy Chodkiewicza 1, 70-344 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gwarant.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu