Szczecin, Krzekowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
110 000 PLN
Powierzchnia
680 m2

Na ogrodach działkowych na pograniczu Krzekowa - Bezrzecza - Mierzyna polecamy dużą działkę z domkiem całorocznym do wykończenia.
działka o pow 680 m2 - prostokątna, płaska, ogrodzona z każdej strony z możliwością wjazdu samochodem i pozostawienia go na działce. Duży murowany domek łącznie ok 30 m2 : na parterze salon z piecem kominkowym, aneks kuchenny oraz toaleta. Piętro wykończone : salon do spania z drugą łazienką ( toaleta i prysznic) oraz garderobą. Na piętrze ściany tynkowane malowane a panele na podłodze, możliwość wyjścia na taras nad wejściem . Parter wymaga wykończenia ( położenie podłogi oraz dokończenie łazienki ). Podłączony prąd, woda miejska, szambo jest też studnia. Na posesji jest druga mała altana do usunięcia. Liczne nasadzenia drzew i krzewów - duża przestrzeń do wypoczynku.

  • Ogrodzenie: Siatka
  • Obecna zabudowa działki: Zabudowa mieszkalna
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Ewa Makler

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gwarant SC dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gwarant SC z siedzibą przy Chodkiewicza 1, 70-344 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gwarant.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu