Chłopowo

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
29 500 PLN

Atrakcyjnie położona działka rekreacyjna zaledwie 20 km od Choszczna, 85 od Szczecina. Malownicze miejsce w otulinie lasów. Dookoła jeziora, najbliższe zaledwie 400m. Działka umiejscowiona jest w kompleksie działek rekreacyjnych. Sąsiedztwo częściowo zabudowane domkami. Istnieje możliwość kupna dwóch przylegających do siebie działek o łącznej powierzchni 1900m2. Do miejscowości Chłopowo zaledwie 1,5km. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i czyste powietrze na łonie natury. Doskonałe miejsce do wędkowania i dla grzybiarzy. Cena do negocjacji.
Serdecznie polecam.

Tomasz Nosal

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gwarant SC dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gwarant SC z siedzibą przy Chodkiewicza 1, 70-344 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gwarant.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu