Szczecin, Pogodno II

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
110 000 PLN
Powierzchnia
30 m2

Na ogrodach działkowych na pograniczu Krzekowa - Bezrzecza - Mierzyna polecamy dużą działkę z domkiem całorocznym do wykończenia.
Działka o pow. 680 m2 - prostokątna, płaska, ogrodzona z każdej strony z możliwością wjazdu samochodem i pozostawienia go na działce. Duży murowany domek łącznie ok 30 m2 : na parterze salon z piecem kominkowym, aneks kuchenny oraz toaleta. Piętro wykończone : salon do spania z drugą łazienką ( toaleta i prysznic) oraz garderobą. Na piętrze ściany tynkowane malowane a panele na podłodze, możliwość wyjścia na taras nad wejściem . Parter wymaga wykończenia ( położenie podłogi oraz dokończenie łazienki ). Podłączony prąd, woda miejska, szambo jest też studnia. Liczne nasadzenia drzew i krzewów - duża przestrzeń do wypoczynku. Polecamy - łatwy dojazd do Centrum komunikacją miejską.
Kontakt Ewa : 570 106 161.

  • Ogród: Tak
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Prąd: Tak
Ewa Paczkowska

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gwarant SC dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gwarant SC z siedzibą przy Chodkiewicza 1, 70-344 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gwarant.tet.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu