Szczecin

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
590 000 PLN
Powierzchnia
123 m2
Liczba pokoi
5

Mam wielką przyjemność zaprezentować państwu wyjątkową ofertę. W urokliwym miejscu Mierzyna startuje nowa inwestycja - na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej. Przemyślany projekt, piękna działka oraz wysoka jakość materiału polecają ofertę jako wyjątkową. Na działce 1200m2 posadowiono dwa bliźniaki (około 600m2 działki na każdy). Projekt przewiduje dwa domy w zabudowie bliźniaczej każdy po 123m2 powierzchni użytkowej na którą skład się 102m2 powierzchni mieszkalnej, 16m2 powierzchni garażu oraz 4 m2 powierzchni kotłowni. Każdy z bliźniaków składa się z dwóch poziomów: I poziom: salon połączony z kuchnią, łazienka, kotłownia, korytarze, garaż w bryle budynku; II poziom: cztery sypialnie, łazienka, korytarze. W budynku media: prąd, gaz, woda, szambo ekologiczne. Nieruchomość sprzedawana z zagospodarowanym terenem zielonym. Możliwość zmian projektowych na etapie budowy oraz wykończenia domu pod klucz. Koniec inwestycji planuje się na marzec 2019 roku. Szczegóły w biurze Gwarant Nieruchomości.

  • Materiał: Cegła
  • Liczba tarasów: 1
  • Ogród: Tak
  • Kształt działki: Prostokąt
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Gaz: Tak
  • Prąd: Tak
Adam Hoffmann

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gwarant SC dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Gwarant SC z siedzibą przy Chodkiewicza 1, 70-344 Szczecin (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@gwarant.nieruchomosci.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu