header
nowosci


Jeśli jesteś komunikatywny, lubisz kontakt z ludźmi, charakteryzujesz się wysoką kulturą osobistą, posiadasz prawo jazdy i samochód to serdecznie zachęcamy do przysłania listu motywacyjnego wraz z CV ze zdjęciem pod adres ------ tomek@gwarant.tet.pl ------w polu temat prosimy wpisać "praca - makler" Oferujemy: atrakcyjne zarobki, sprawdzony system motywacyjny, szkolenia, ciekawą pracę w młodym...

wiecej2
adres
GWARANT NIERUCHOMOŚCI Szczecin

Witamy Państwa na stronach firmy GWARANT NIERUCHOMOŚCI

 

Bardzo cieszy nas, że zainteresowaliście się Państwo naszą ofertą.

 

By bezpiecznie poruszać się po rynku nieruchomości niezbędne jest doświadczenie i fachowa wiedza. Każdy z nas ceni bezpieczeństwo, ale czy wiesz, że szukanie wymarzonego mieszkania, domu, działki czy niezbędnego lokalu może być również przyjemne. Tu wiele zależy od tego z jakimi ludźmi pracujesz. Czy ich wiedza idzie w parze z zaangażowaniem? Czy atmosfera współpracy z agencją nieruchomości wprawia cię w miły nastrój czy wywołuje niepotrzebne napięcia i stres? Czy makler z którym pracujesz wzbudza twoje zaufanie?

 

Gwarant Nieruchomości to zespół ludzi kompetentnych, zaangażowanych oraz godnych zaufania.

 

W pełni zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności i oczekiwań osób które kupują lub sprzedają mieszkania, domy, działki czy lokale. Szukając nieruchomości lub sprzedając ją oczekuje się nie tyle samego pośrednictwa ale przede wszystkim doradztwa, konsekwencją którego będzie zyskowna sprzedaż lub dobrze zainwestowane środki. Chodzi oto, drodzy Państwo by nie tylko sprawnie kupić lub sprzedać swoją nieruchomość ale żeby również mieć wewnętrzne przekonanie że robimy dobry interes.

 

"Gwarancja Zadowolenia" klientów to cel naszej pracy. Opinie naszych klientów upewniają nas, że polityka firmy jest słuszna. Dziękujemy za Państwa zaufanie. Bardzo cieszy nas, że wielu z tych którzy zdecydowali się na współprace z GWARANTEM uznali nas za najlepszą agencje nieruchomości w Szczecinie.

nieruchomości Szczecin | mieszkania Szczecin | domy Szczecin | grunty Szczecin